Szukaj:

ZESTAW ATLAS

11 podstawowych elementów można połączyć w różne tory przeszkód w zależności od potrzeb. Można je również ustawić w małą piramidę, co pozwala na wykorzystanie nawet w małym pomieszczeniu. Zestaw średnich elementów do ćwiczeń, znajdujący zastosowanie we wszystkich grupach wiekowych w przedszkolu.

W skład zestawu atlas wchodzą : schody, klin, łuk, fala, cztery materace, kostka, tunel i wałek. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych elementów - rozbudowanie zestawu jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne!

Cena brutto: 1950.00 PLN

ZESTAW ROMULUS

Piankowe elementy do ćwiczeń ruchowych. Szczególnie przydatne podczas zajęć z dziećmi niepełnosprawnymi. 11 możliwych do łączenia elementów pozwala na wiele wariantów ustawień. Dzięki różnorodności form można tworzyć liczne tory przeszkód. Komplet romulus wykonany jest w standardzie w kolorze niebiesko - żółtym, z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń. Elementy zestawu są tak dobrane, by podczas zajęć ruchowych rozwijać jak najwięcej grup mięśniowych.

W skład zestawu romulus wchodzą następujące elementy: baza, materac 180x60 cm, półkoło, most, łuk, maxi walec, walec, schody, rampa, opona, belka.

Cena brutto: 2571.00 PLN

ZESTAW ANIA

Zestaw kształtek rehabilitacyjnych Ania składa się z 9 elementów, które łatwo złożyć w dwóch pokrowcach, połączonych za pomocą rzepów. Zestaw doskonale nadaje się do ćwiczeń, jako gruby materac.

Zestaw Ania można składać na wiele sposobów - można z niego zbudować rakietę, samolot, domek, fotele i wiele innych ciekawych konstrukcji, według pomysłu dzieci.

Cena brutto: 890.00 PLN

ZESTAW SKRZYNIA

Skrzynia piankowa - składana z 4 elementów. Dzięki temu może mieć zastosowanie przy różnych grupach wiekowych. Jest bezpieczna, i na tyle miękka, że nie powoduje stresów u dzieci, uczących się przeskoków przez skrzynię.

wymiary skrzyni: 4cm x 20cm x 70cm x 90cm

Cena brutto: 740.00 PLN

PUFA PIANKOWA (skay)

Pufa piankowa zapewnia bezpieczną zabawę - jest miękka, lekka ale bardzo trwała. Nie ma niebezpieczeństwa wypadku podczas zabawy. Pufa wymiarami dopasowana jest do wzrostu dzieci przedszkolnych, a mocny i wytrzymały pokrowiec (skay) gwarantuje długie i radosne użytkowanie.
Średnica pufy 40 cm

Pokrowce na pufę oferujemy w następującej gamie kolorystycznej: czerwony, zielony, niebieski, żółty

Pufa znajduje szerokie zastosowanie, ze względu na swój funkcjonalny rozmiar i formę. Zmywalny, kolorowy skay jest dodatkową zaletą tego zestawu.

Cena brutto: 65.00 PLN

PUFA PIANKOWA (tkanina)

Pufa piankowa zapewnia bezpieczną zabawę - jest miękka, lekka ale bardzo trwała. Nie ma niebezpieczeństwa wypadku podczas zabawy. Pufa jest stabilna - wymiarami dopasowana do wzrostu dzieci przedszkolnych.

Pokrowce na pufę oferujemy w następującej gamie kolorystycznej: czerwony, zielony, niebieski, granatowy

Pufa piankowa jest bardzo przydatna w kącikach lalek, i innych kącikach tematycznych. Ze względu na swój realistyczny kształt i formę przypomina \\\"dorosły mebel\\\".

Cena brutto: 56.00 PLN
42-200 Częstochowa
ul. Ogrodowa 49

tel.+48 34 365 55 90
tel.+48 34 365 53 63
fax +48 34 365 55 80
grafpapier@grafpapier.pl
grafpapier-druk@o2.pl
Sklep firmowy
42-200 Częstochowa
ul. Korczaka 4
tel. +48 34 324 55 87
Przedstawiciel handlowy
tel. +48 602 369 004
handel@grafpapier.pl
Prawa autorskie GRAFPAPIER - CEZAS © 2010
Realizacja: web-styl.pl, CMS: zdzislowicz.pl